Radiographie dentaire panoramique

Panoramik röntgen, çenedeki ve dişlerdeki rahatsızlıkların tek bir film ile tespitinin yapılmasını sağlayan röntgen türüdür.

Lunettes vidéo dentaires

Diş tedavisi sırasında, özel video gözlüğüyle hastaya eğlenceli videolar izleterek korku ve endişeyi azaltmak ve tedavi olduğunu unutturacak bir ortam sağlamak artık mümkün.

Traitements de la mauvaise haleine

Ağız kokusunun sebebi ölü bakterilerin atık maddesi olan ve volatile sülfür adı verilen bir gazdır. Nefeste oluşan kötü koku büyük oranda ağız içi kaynaklıdır.

Garnitures en porcelaine

Ağız içi bakteriler ve bunların yapışkan salgısı dextrandan oluşan bakteri plakları ağız içerisinde asit oluştururlar. Bu asitler zamanla dişin mineral dokusuna zarar vererek, diş minesinin bozulmasına ve dişin çürümesine neden olur

Traitement de Racine

Advice on understanding your employment rights, what in-work benefits you might be entitled to and how to handle redundancy. Help with making a plan, benefits you can claim, and your legal rights.

Le Blanchiment des Dents

Çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş dişleri beyazlatmak veya kişiye özel diş rengini birkaç ton açmak için kullanılan bir oksijenasyon yöntemidir.

Dentisterie Pédiatrique

Ağız vücuda açılan bir kapıdır ve ağız sağlığı da genel sağlığın bir aynasıdır. Çocuklarda ağız sağlığı ise daimi dişlenme dönemi, çocuğun yemek yiyebilmesi, düzgün bir fonasyonla konuşabilmesi ve sosyalleşebilmesi açısından çok önemlidir.

Laser Dentaire

Work out how much you can afford to save and find out how to set and reach your savings goal. How to save money, types of savings account, and getting started with investing.

Alignement (Orthodontie)

Our mortgage Advisors can offer you independent advice through our network of phone based advisers and from our team online. All of these advisers can help you search different mortgages.

Create your account