BAŞA Diş Kliniği olarak 40 yıllık tecrübemiz, yüksek düzeyde teknolojimiz ve hastalarımızla kurduğumuz dostane ilişkilerimiz ile gurur duyuyoruz. Güncel dental uzmanlık alanları olan Oral Cerrahi, Endodonti, Pedodonti, Periodontoloji, İmplantoloji, Protez, Estetik Diş Hekimliği olanaklarıyla hastalarımızın bütün dental ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Dijital diş hekimliği teknolojimiz sayesinde diş ve çene yapısını 3 boyutlu olarak detaylı değerlendiriyor ve doğru tedavinizi planlıyoruz. Robotik diş hekimliği sistemlerimiz ile planladığımız tedavinizi çok kısa sürede, hatasız bir şekilde uyguluyoruz.

Biz çok şanlıyız ki birbiriyle uyumlu, yeniliklere açık, çalışmayı ve üretmeyi seven ve hastalarımıza sevgiyle yaklaşan bir ekibe sahibiz. Sürekli kendimizi, teknolojimizi ve hizmetimizi geliştirmek için çaba gösteren bir ekibiz. Tüm tedavilerde hastalarımıza mükemmel bir deneyim yaşatmak çalışma prensibimizi belirler. Tutkumuz devamlı araştırmak, öğrenmek ve son teknolojiyi hastalarımıza sunmaktır.

Hiç kuşkunuz olmasın ki eğitimli ve güler yüzlü ekibimiz ile BAŞA Diş Kliniğindeki beraberliğimizi, hak ettiğiniz memnuniyeti odağımıza koyarak en mutlu biçimde sonuçlandırmaya çalışacağız.

Create your account